Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jak dobrać strój do kozaków?


Jak dobrać strój do kozaków?

Wysokie buty i krótkie spódniczki są klasyczne połączenie. Kluczem, aby wyglądać modnie w kozakach i krótkiej spódniczce, to wybrać resztę stroju starannie, tak, żebyś nie wyglądała zbyt sexy i prowokująco.


1. W modzie obowiązuje tzw. zasada kciuka, która mówi żeby wybrać jeden fragment skóry, do  pokazania. Jeśli krótką spódniczką pokazujesz sporo nóg, to najlepiej, aby utrzymać górę bardziej zakrytą. To powoduje, że wzrok koncentrują się na nogach i równoważy proporcje stroju. Ubranie warstwowe, kamizelki noszone na sweter lub koszulkę zapinaną na guziki szczególnie dobrze wygląda.
2. Rajstopy lub legginsy. Jeśli musisz nosić bezrękawnik lub inne krótkie góry, to nieprzezroczyste rajstopy lub legginsy pomogą ci zrównoważyć nagość górnej części ciała i spowoduje skrócenie spódnicy.
 3. Kapelusze, płaszcze i akcesoria. Buty, szczególnie wysokie buty, są najbardziej odpowiednie podczas chłodniejszych pór roku. Spróbuj dobierać cały komplet - kozaki, spódnica, rajstopy, góry, płaszcz, kapelusz, rękawiczki i szalik dla wyglądają bardzo odpowiednio w trakcie zimnej pogody. Nie bój się, aby dodać śmiały kolor do ciemnego stroju, jak np. kolorowe rajstopy, czapki, szaliki lub rękawiczki.


maciejgda 17:28:36 22/09/2011 [Powrót] Komentuj

Strona Główna

Z życia taty.Księga (0)
Księga Gości
Dodaj do Księgi

2011
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec


O mnie

Dodaj do Ulubionych

12293

Linki


Ulubieni