Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jak odblokować Short Rounda w grze Lego Indiana Jones na Xbox 360?


Jak odblokować Short Rounda w grze Lego Indiana Jones na Xbox 360?

Short Round był postacią w drugim filmie o Indianie Jones, ale pojawia się on również w "LEGO Indiana Jones: Original Adventures". Short Round jest niezbędny w każdej misji, która wymaga w szczególności małych postaci, ale nie jest natychmiast dostępny w grze. Short Round pojawił się w "Indiana Jones i Świątynia Zagłady", więc musisz udać się do etapu w Świątyni Zagłady, aby go odblokować.

1.W menu głównym gry "Lego: Indiana Jones " wybierz "Story Mode".

2.Wybierz "Temple of Doom" z menu "Story Mode".

3. Rozpocznij pierwszy poziom Świątyni Zagłady. Poziom jest umieszczony w Szanghaju, w klubie, tak jak na początku jak w filmie. Indiana Jones jest zatruty i musisz grać jak Willie, aby uzyskać antidotum. Po zabezpieczeniu antidotum, trzeba uciec z klubu i przejść do hangaru z samolotem.

4. Zakończ pierwszy poziom, uruchamiając samolot w hangarze. Short Round automatycznie staje się dostępny po ukończeniu poziomu pierwszego. Gra automatycznie zapisze się na końcu poziomu, więc Short Round pozostanie odblokowany do wszystkich rozgrywek w przyszłości.


maciejgda 17:33:03 21/09/2011 [Powrót] Komentuj

Strona Główna

Z życia taty.Księga (0)
Księga Gości
Dodaj do Księgi

2011
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec


O mnie

Dodaj do Ulubionych

12293

Linki


Ulubieni